Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nitro napisał:
Twoja opinia nie ma znaczenia dla nikogo . Poziom użytych przez ciebie argumentów mówi sama za siebie . Jeśli nie rozumiesz ,dlaczego na nowych nawierzchniach są ograniczenia to zgłoś się do dobrego psychiatry zanim zniszczysz auta innych użytkowników .
Jestes idiota skoro zrozumiales ze chodzi mi o tak swieza nawierzchnie ze jest jeszcze posypana gryzikiem (co jest idiotycznym pomysłem zresztą stosowanym oczywiście tylko w Polsce...). Mam na mysli normalna szose tylko poprostu o dobrej nowej nawierzchni na ktorej mozna spokojnie troche szybciej pojechac. Przeczytaj moja wypowiedz conajmniej 10 razy litera po literze zebys znowu glupio nie odpowiedzial i ponownie nie obnarzyl swojej glupoty pajacyku z golfa I z napisem pijonier na szybie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzeszcie się bordowego mondeo? Panie dziennikarzu co to ma być? Jakie postawy Pan kreuje?Kogo Pan przdstawia?Jakie wartości płyną z tego artylułu i jaki jest jego merytoryczny przekaz?Za pięć lat ,gdy ludziska nauczą się sznować przepisy ruchu drogowego DW będzie się wstydził,że kiedyś pisał takie artykuły.Kiedy ukarze się artykuł ,który będzie negował nieprawidłowre zachowania na drodze,będzie potępiał brawurę i cwaniactwo drogowe,bo ten artykuł dobitnie o tym świadczy że madiom nie zależy na wpajaniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa tylko liczy się sensacja- w tym przypadku naprawdę płytka i tania.Uważam że skoro kierowca nie poczuwał się do winy powinien odmówić przyjęcia mandatu karnego-decyzję wówczas by podjął Sąd.Uważam że praca policji jest potrzebna wszak świadczy o sprawności i kondycji państwa. Skoro zatrzymała cwaniaka na radiu CB -to chyba jest skuteczna.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Uważam że skoro kierowca nie poczuwał się do winy powinien odmówić przyjęcia mandatu karnego-decyzję wówczas by podjął Sąd.Uważam że praca policji jest potrzebna wszak świadczy o sprawności i kondycji państwa. Skoro zatrzymała cwaniaka na radiu CB -to chyba jest skuteczna.Pozdrawiam.
Jeśli nie będzie kolejnych artykułów o pracy tych panów - to efekt będzie osiągnięty. Albo już są ok - łapią idiotów na drodze i karzą w/g cennika mandatów, albo są niereformowalni i już ich nie ma w policji... Napisałeś Sąd... Dlaczego z dużej litery? Pokaż mi kogoś, kto wygrał tam sprawę "drogową" z policjantem??? Kiedy zostanie opracowany jednoznaczny katalog defektów samochodu za które można stracić dowód rejestracyjny - z jasną interpretacją, czy pęknięty plastik lampy już eliminuje samochód z eksploatacji? Policjant mówi - odbieram dowód rejestracyjny, ekspert - nie powinni tego zrobić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mondeo napisał:
Jestes idiota skoro zrozumiales ze chodzi mi o tak swieza nawierzchnie ze jest jeszcze posypana gryzikiem (co jest idiotycznym pomysłem zresztą stosowanym oczywiście tylko w Polsce...). Mam na mysli normalna szose tylko poprostu o dobrej nowej nawierzchni na ktorej mozna spokojnie troche szybciej pojechac. Przeczytaj moja wypowiedz conajmniej 10 razy litera po literze zebys znowu glupio nie odpowiedzial i ponownie nie obnarzyl swojej glupoty pajacyku z golfa I z napisem pijonier na szybie...
Skąd mam wiedzieć co deb*** ma na myśli ??? Sam przeczytaj ,co napisałeś idioto a potem zgłoś się do psychiatry zanim nie będzie za późno . Piszesz takie idiotyzmy ,że żal mi ciebie bo musisz być głęboko upośledzony . Zjechałem pół Europy i wszędzie jest podobnie . Nawet na niemieckich autostradach są ograniczenia do 50 km/h z powodu złej nawierzchni lub remontowanej . Żeby wypowiadać się na forum trzeba mieć minimum wiedzy ,no i znać zasady pisowni . Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do psychiatry,bo jesteś zagrożeniem dla innych kierowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli nie będzie kolejnych artykułów o pracy tych panów - to efekt będzie osiągnięty. Albo już są ok - łapią idiotów na drodze i karzą w/g cennika mandatów, albo są niereformowalni i już ich nie ma w policji... Napisałeś Sąd... Dlaczego z dużej litery? Pokaż mi kogoś, kto wygrał tam sprawę "drogową" z policjantem??? Kiedy zostanie opracowany jednoznaczny katalog defektów samochodu za które można stracić dowód rejestracyjny - z jasną interpretacją, czy pęknięty plastik lampy już eliminuje samochód z eksploatacji? Policjant mówi - odbieram dowód rejestracyjny, ekspert - nie powinni tego zrobić!!!
Spróbuj zrobić przegląd z pękniętym kloszem a nie cytuj "ekspertów" (ekspert powiedział,że nie musieli a nie nie powinni ). Zapytam czy usprawiedliwiasz tego kierowcę,który świadomie łamie tyle przepisów ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media piszą o tym, co bulwersuje społeczeństwo. Ja czytałem wiele artykułów, gdzie pochwalane są zachowania zwiększające poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czytałem też wiele artykułów o skutecznych działaniach policji przeciwko przestępcom. Bywają i takie. Ten artykuł powstał po to, aby pokazać ludziom, jak policja może człowiekowi przyp... bo uważa, że ma do tego prawo. Po to tego pirata tak gorliwie ukarali, żeby nie podskakiwał i policji się bał. Po przeczytaniu artykułu więcej osób się dowie, że z policją się nie zadziera. O to chyba chodziło policjantom. Cel został osiągnięty. Sprowokowana policja może być nieobliczalna. Strzelanie z armaty do wróbla.
Ostatnio edytowany 18 marca 2010 r. o 14:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś dotrze do Polski kultura jazdy taka ,jaka istnieje w innych krajach Europy . Obciachem będzie obrona kierowcy,który jawnie łamie prawo . Wielu kierowców mentalnie tkwi jeszcze w komunizmie . Wielu z nas jeździ po drogach UE i przyswaja sobie kulturę jazdy,ale sądząc po komentarzach ciągle nas mało ... Przykro to stwierdzić,ale lubelskie również pod tym względem to zaścianek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Spróbuj zrobić przegląd z pękniętym kloszem a nie cytuj "ekspertów" (ekspert powiedział,że nie musieli a nie nie powinni ). Zapytam czy usprawiedliwiasz tego kierowcę,który świadomie łamie tyle przepisów ???
Nie usprawiedliwiam tego człowieka - kierowcy nieodpowiedzialnego, ale nie rozumiem dodatkowych kar dla niego. Jeśli jest to przednia lampa - rozumiem bezpieczeństwo, jeśli tylko pozycja i tył pojazdu, to jakie jest zagrożenie - o ile zmniejsza się widoczność takiego pojazdu, nie mówiąc o oślepianiu innych kierowców??? Ilu policjantów zareaguje, gdy kierowca oślepia innych bo złą założy żarówkę, albo ma źle ustawione światła i nie chłapie na cb????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kowalski napisał:
Media piszą o tym, co bulwersuje społeczeństwo. Ja czytałem wiele artykułów, gdzie pochwalane są zachowania zwiększające poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czytałem też wiele artykułów o skutecznych działaniach policji przeciwko przestępcom. Bywają i takie. Ten artykuł powstał po to, aby pokazać ludziom, jak policja może człowiekowi przyp... bo uważa, że ma do tego prawo. Po to tego pirata tak gorliwie ukarali, żeby nie podskakiwał i policji się bał. Po przeczytaniu artykułu więcej osób się dowie, że z policją się nie zadziera. O to chyba chodziło policjantom. Cel został osiągnięty. Sprowokowana policja może być nieobliczalna. Strzelanie z armaty do wróbla.
Mylisz się . Spróbuj prześledzić wszystkie podobne artykuły (policja,fotoradary itp.) . Moim zdaniem to redaktor ma na pieńku z policją (pewnie złapali go i zapłacił mimo,że jest wielkim dziennikarzem). Media nie mogą nawoływać do łamania prawa a w tej gazecie to norma . Zauważ - w artykule nie ma mowy o złamaniu prawa przez policjantów . Kierowca zawsze może odmówić przyjęcia mandatu . Pomiń komentarze tych,którzy zostali złapani na wykroczeniach,bo oni robią z siebie ofiary a tak naprawdę sami są sobie winni . Każdego dnia ktoś wymusza na mnie pierwszeństwo, wyprzedza gdy jadę z max dopuszczalną, widzę całą masę innych wykroczeń . Odpowiada Ci to ? Bo mi nie . Chciałbym,aby jeździło się z taką kulturą jak w Holandii . Tam są nie tylko autostrady - uprzedzając komentarze o jakości dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Kiedyś dotrze do Polski kultura jazdy taka ,jaka istnieje w innych krajach Europy . Obciachem będzie obrona kierowcy,który jawnie łamie prawo . Wielu kierowców mentalnie tkwi jeszcze w komunizmie . Wielu z nas jeździ po drogach UE i przyswaja sobie kulturę jazdy,ale sądząc po komentarzach ciągle nas mało ... Przykro to stwierdzić,ale lubelskie również pod tym względem to zaścianek .
Nie sr...aj we własne gniazdo i nie mierz ludzi tylko własną miarą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie usprawiedliwiam tego człowieka - kierowcy nieodpowiedzialnego, ale nie rozumiem dodatkowych kar dla niego. Jeśli jest to przednia lampa - rozumiem bezpieczeństwo, jeśli tylko pozycja i tył pojazdu, to jakie jest zagrożenie - o ile zmniejsza się widoczność takiego pojazdu, nie mówiąc o oślepianiu innych kierowców??? Ilu policjantów zareaguje, gdy kierowca oślepia innych bo złą założy żarówkę, albo ma źle ustawione światła i nie chłapie na cb????
Zgadza się w 100% . Dodam jeszcze halogeny albo wyprzedzanie z lewej skręcających w lewo (miałem ostatni 2 przypadki) i wiele wiele innych . Ten kierowca z artykułu to niestety jakiś oszołom . "No na radyjku powiedzieli ,że jest czysto" to mamy w d... przepisy (innych kierowców,rowerzystów,pieszych). Kilka dni temu nie chcieli mi wbić przeglądu ,bo miałem spaloną żarówkę podświetlania tablicy rej. Więc zbity klosz lampy też by nie przeszedł . Chciałbym dożyć czasów,kiedy ruch drogowy nie będzie wywoływać tyle emocji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie sr...aj we własne gniazdo i nie mierz ludzi tylko własną miarą....
??????????????????????????????????????????????????????????????? A co w calach mam mierzyć ? Stwierdzam tylko fakty ,jeżdżę więc widzę . Edukować trzeba sfrustrowane,zacofane społeczeństwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie sr...aj we własne gniazdo i nie mierz ludzi tylko własną miarą....
To ty masz nasrane !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
??????????????????????????????????????????????????????????????? A co w calach mam mierzyć ? Stwierdzam tylko fakty ,jeżdżę więc widzę . Edukować trzeba sfrustrowane,zacofane społeczeństwo .
Jeżdżąc widziałeś tylko sfrustrowanych zacofańców? Tych na chodnikach też policzyłeś? Jak prowadzisz samochód to myśl o tym co robisz i nie baw się w "edukatora", a tym bardziej niczego sobie nie mierz, ani calówką, ani skalówką czy innym milimetrem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżdżąc widziałeś tylko sfrustrowanych zacofańców? Tych na chodnikach też policzyłeś? Jak prowadzisz samochód to myśl o tym co robisz i nie baw się w "edukatora", a tym bardziej niczego sobie nie mierz, ani calówką, ani skalówką czy innym milimetrem...
...ALE O CO CHODZI . W ŁEB SIĘ WALNĄŁEŚ ? KTOŚ SKRZYWDZIŁ CIE W DZIECINSTWIE ? MIAŁEŚ WYPADEK ? SPADŁEŚ ZE SCHODÓW ? ŻONA CIE ZDRADZA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżdżąc widziałeś tylko sfrustrowanych zacofańców? Tych na chodnikach też policzyłeś? Jak prowadzisz samochód to myśl o tym co robisz i nie baw się w "edukatora", a tym bardziej niczego sobie nie mierz, ani calówką, ani skalówką czy innym milimetrem...
Nie sądziłem ,że czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne . No cóż mam nadzieję ,że spotkam cie na chodniku -nie na drodze . Swoją drogą to powinni lepiej kontrolować wydawanie prawa jazdy i dostęp do internetu . Psycholi nie brakuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zła bo złapała PIRATA. Ale gdyby ten pan potrącił dziecko albo wjechał w kogoś i zabił bo dobrze się szybko jechało to był lament że policji nie ma jak jest potrzebna, że nic nie robi żeby łapać wariatów za kierownicą. Było jechać jeszcze szybciej to by cie nie zatrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Nie sądziłem ,że czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne . No cóż mam nadzieję ,że spotkam cie na chodniku -nie na drodze . Swoją drogą to powinni lepiej kontrolować wydawanie prawa jazdy i dostęp do internetu . Psycholi nie brakuje ...
Drwina i żart to była kiedyś najskuteczniejsza broń na milicjanta i śmiała się z tego połowa Polski....W każdym, kto ma inne zdanie widzisz psychola, któremu odebrałbyś prawo jazdy i chodnikiem puścił do domu? A jak mieszkam dajmy na to w Przemyślu - którym chodnikiem miałbym tam dojść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek~ napisał:
Policja zła bo złapała PIRATA. Ale gdyby ten pan potrącił dziecko albo wjechał w kogoś i zabił bo dobrze się szybko jechało to był lament że policji nie ma jak jest potrzebna, że nic nie robi żeby łapać wariatów za kierownicą. Było jechać jeszcze szybciej to by cie nie zatrzymali.
A gdyby cegła z pustakami potrąciła dziecko albo wjechała w kogoś i zabiła bo szybko się jechało... kolego nie sraj we własne gniazdo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nitro napisał:
Skąd mam wiedzieć co deb*** ma na myśli ??? Sam przeczytaj ,co napisałeś idioto a potem zgłoś się do psychiatry zanim nie będzie za późno . Piszesz takie idiotyzmy ,że żal mi ciebie bo musisz być głęboko upośledzony . Zjechałem pół Europy i wszędzie jest podobnie . Nawet na niemieckich autostradach są ograniczenia do 50 km/h z powodu złej nawierzchni lub remontowanej . Żeby wypowiadać się na forum trzeba mieć minimum wiedzy ,no i znać zasady pisowni . Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do psychiatry,bo jesteś zagrożeniem dla innych kierowców .
wypuszczenie się dwa razy do Warszawy z tatą nazywasz zjezdzeniem pol Europy? To chyba ty powienienies isc do psychiatry he he co za kretyn... I skoro masz za male IQ na rozmowe o polskich drogach i znakach przy nich ustawianych to przestan sie odzywac i wroc do klockow lego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...